Psychonaut

Psychonaut

O kapele:

Kapela Psychonaut vznikla v Opavě, počátkem roku 1999. U jejího zrodu stál kytarista Marek Hoblík, spolu se svými dobrými kamarády Kamilem Stoklasou a Petrem JurečkeV březnu 2000 natočila celovečerní demonahrávku s názvem "Pásmo krátkých písní" a začala se věnovat koncertování.  

Počátkem prvního měsíce čtvrtého kvartálu prvního roku nejnovějšího století kapela dokončila práce na novém albu s názvem "Zeměven".Do budoucna skupina plánuje vystoupení v různých televizních pořadech, převzetí několika prestižních ocenění a několik speciálních koncertů na pomoc někomu potřebnému.

 V roce 2003 nejprve vyšel maxisingl ‘Mame Radi Jazz’ a v červnu se pak pánové Hoblík, Stoklasa, Lesák, Straka a Jureček zavřeli do studia Kročkov na Starých Hamrech, kde pod technickým dohledem Michala Kyjonky a občasným nakopnutím Richarda Kroczka natočili deset nových kousků, které pak přidali k materiálu ze Zlína a deska ‘…jsem tady’ je na světě.

Jak je pro Psychonaut zvykem, hudba na albu osciluje od poloh téměř punkových

až k akustickým . Aranže skladeb jsou přizpůsobeny textům písní a tak vedle ostrých kytar tu najdeme i smyčcové party, kontrabas nebo křídlovku. Příjemný poslech...

Jay Diesel

Je to jen tvůj boj feat. dj wich

X Production doporučuje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace