Memoria

Memoria

O kapele:

Kapela MEMORIA (Hranice) vznikla v červnu 1998, ovšem tehdy ještě pod názvem MYSTERY. Jejími členy byli Honza Šoc (zpěv), Rosťa Skácel (kytara), Pavel Chudý (kytara), Filip Chudý (baskytara), Hanka Ryšková (flétna) a Michal Hajda (bicí). V tomto složení nahrála kapela na přelomu let 1998 a 1999 demo „Desire“. V roce 1999 postihly kapelu personální změny. Formaci opustila Hanka Ryšková a Honza Šoc a do MEMORIE naopak přišel klávesista Petr Duba, kytarista Zdeněk Pastorek a violistka Iva Dokoupilová. V březnu 2000 z kapely odešel také Michal Hajda kvůli časovému vytížení a místo něj se za bicí posadil Pavel Fojtík.

V březnu 2001 kapela vydává svou první desku s názvem „Children of the Doom“ u Leviathan Records. Další změnu ve složení prodělala MEMORIA v roce 2002, kdy zpěváka Pavla Chudého vystřídala mladá talentovaná zpěvačka Andrea Baslová.

Na konci roku 2002 se MEMORIA dostává do stáje REDBLACK. Kapela připravila deset skladeb a v únoru 2003 je pod producentským dohledem Miloše „Dodo“ Doležala zvěčnila v jeho studiu Hacienda pod názvem „The Timelessness“.

V květnu 2003 skupinu opouští baskytarista Filip Chudý, který se po roce a půl (podzim

2004) opět vrací na svůj post. Přesto kapela nezůstala bez další změny. O tu se postaral Petr Duba, který se sám rozhodl dále nepokračovat ve skupině (těsně po Filipově návratu), což zapříčinilo další zdržení při práci na novém materiálu.

V současné době skupina propaguje své druhé album a zároveň pracuje na nových skladbách, které máte možnost poslechnout si na koncertech...

Odkazy:

www.memoria-band.com

www.bandzone.cz/memoria

www.myspace.com/memoriaczech

Video:

Jay Diesel

Je to jen tvůj boj feat. dj wich

X Production doporučuje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace